листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година.xls

Објавено на: 29.11.2019 14:30:30
Документ БР.: DOC_12298-120/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.