листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение ко консолидираниот Биланс на успех 001.01-30.09.2019 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година.doc

Објавено на: 29.11.2019 14:30:30
Документ БР.: DOC_10191-639/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации