листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки- Собрание на акционери


04.0. Odluka za razresuvanje na clenovi na NO.pdf
05.0. Odluka_Georg Bucher.pdf
06.0. Odluka_Hans Ludwig Dixer.pdf
07.0. Odluka_Slavisa Kojic.pdf
08.0. Odluka_Walburga Seidl.pdf

Објавено на: 29.11.2019 15:53:26
Документ БР.: DOC_12285-66/2019
Урнек: Измени во органи на управување