листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки - Собрание на акционери


Odluka za izmeni i dopolnuvanje na Statut.pdf

Објавено на: 29.11.2019 15:56:36
Документ БР.: DOC_12283-149/2019
Урнек: Други одлуки од собрание