листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 29.11.2019 година


Одлука од собрание 29.11.2019.pdf

Објавено на: 02.12.2019 09:04:15
Документ БР.: DOC_12283-151/2019
Урнек: Други одлуки од собрание