листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Образлозение кон консолидиран Биланс на успех


образл.консолидирани 01.01-30.09.2019.docx

Објавено на: 02.12.2019 15:35:34
Документ БР.: DOC_10191-642/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации