листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 30 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 03.12.2019 14:19:35
Документ БР.: DOC_12291-40/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции