листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za usvojuvawe na izvestaj od NO za 2018 god


IMG.pdf

Објавено на: 11.12.2019 14:08:55
Документ БР.: DOC_12283-154/2019
Урнек: Други одлуки од собрание