листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен Повик Карбо Нова


Javen Povik 20.02.2020 (10).docx

Објавено на: 13.12.2019 09:26:18
Документ БР.: DOC_10109-167/2019
Урнек: Јавен повик за собрание