листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Odluka za raspredelba na dobivka i dividenden kalendar

21.12.2019


IMG.pdf

Објавено на: 23.12.2019 08:38:29
Документ БР.: DOC_10187-25/2019
Урнек: Дивиденден Календар