листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

                                            Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,ве известуваме за следново

                                            - Откуп на акции


акции-converted.pdf

Објавено на: 20.02.2020 14:19:43
Документ БР.: DOC_12291-1/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции