листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                                         Согласно Глава 6 од Правилникот за котација ги објавуваме следниве финансиски извештаи

                                                                                 - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2).xls

Објавено на: 20.02.2020 14:19:48
Документ БР.: DOC_26445-5/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.