листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОИЛКО КДА известува дека Годишните неревидирани финансиски извештаи за 2019 година ќе ги објави најдоцна до 16.03.2020 година.

Објавено на: 20.02.2020 14:20:01
Документ БР.: DOC_10191-42/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации