листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ТЕХНОКОМЕРЦ АД известува за следната  ценовно чуствителна информација:

Неревидираните финансиски извештаи ќе ги објавиме најдоцна до 15.03.2020 год.

Објавено на: 24.02.2020 15:27:33
Документ БР.: DOC_10191-51/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации