листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишна сметка и Финансиски извештаи 01,01-31,12,2019


12-то Месечно известување-мода_2019.xls

Објавено на: 26.02.2020 08:33:50
Документ БР.: DOC_26445-7/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.