листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека неревидираните финансиски извештаи ќе ги објавиме најдоцна до 16.03.2020 година.

Со почит,

Објавено на: 28.02.2020 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-90/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации