листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за 2019 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2019-31.12.2019.xls

Објавено на: 28.02.2020 15:30:24
Документ БР.: DOC_26445-26/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.