листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2019 година


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2019 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 28.02.2020 15:30:41
Документ БР.: DOC_26445-28/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.