листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон посебниот и консолидиран биланс на успех за период од 01.01. - 31.12.2019 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.12.2019.pdf

Објавено на: 28.02.2020 15:32:07
Документ БР.: DOC_10191-100/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации