листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидирани финансики извештаи 01.01-31.12.2019


Неревидирани финансиски извештаи за 01 01 - 31 12 2019.xls

Објавено на: 02.03.2020 14:10:27
Документ БР.: DOC_26445-30/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.