листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2019 година.


Неревидирани финансиски извештаи 01.01- 31.12.2019.xls

Објавено на: 09.03.2020 09:47:01
Документ БР.: DOC_26445-42/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.