листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ 01.01.-31.12.2019 ГОД.


Makosped 31.12.2019.xlsx

Објавено на: 16.03.2020 14:56:24
Документ БР.: DOC_26445-86/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.