листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај  01.01-31.12.2019


12.2019.xls

Објавено на: 16.03.2020 14:58:38
Документ БР.: DOC_26445-88/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.