листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ – поединечни, неконсолидирани, неревидирани (01.01.2019 – 31.12.2019) на Аутомакедонија АД Скопје
 


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 15.03.2020 - 12М поединечни.pdf

Објавено на: 16.03.2020 14:58:05
Документ БР.: DOC_10191-190/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации