листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2019


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(13).xlsx

Објавено на: 16.03.2020 15:29:07
Документ БР.: DOC_26445-89/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.