листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финасиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01.01.2019-31.12.2019


31.12.2019.xlsx

Објавено на: 23.03.2020 14:15:25
Документ БР.: DOC_26445-98/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.