листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.


За Берза 31.12.2019.xls

Објавено на: 24.03.2020 14:10:44
Документ БР.: DOC_26445-100/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.