листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одложување на Собрание на акционери


Известување за одложување на Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 31.03.2020 14:05:27
Документ БР.: DOC_10191-234/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации