листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran finansiski izvestaj 2020


Rudnici Banjani 2019 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 21.04.2020 13:10:26
Документ БР.: DOC_12304-11/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи