листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ИЗМЕНИ ВО ОРГАНИ НА УПРАВУВАЊЕ


Известување за промена на органи на управување 2020.docx

Објавено на: 24.04.2020 13:22:45
Документ БР.: DOC_12285-18/2020
Урнек: Измени во органи на управување