листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери закажано за 29.05.2020 година


Јавен повик за Годишно Собрание на акционери.doc

Објавено на: 27.04.2020 09:00:20
Документ БР.: DOC_10109-38/2020
Урнек: Јавен повик за собрание