листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување за промена во органите на управување


Известување за прмена во органите на управување на друштвото.pdf

Објавено на: 27.04.2020 09:15:20
Документ БР.: DOC_12285-19/2020
Урнек: Измени во органи на управување