листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 29.05.2020 година


Javen povik za godisno sobranie 29-05-2020.pdf

Објавено на: 27.04.2020 09:45:20
Документ БР.: DOC_10109-41/2020
Урнек: Јавен повик за собрание