листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

MATERIJALI ZA SOBRANIE 30.05.2020


materijalisob30.5.20.pdf

Објавено на: 27.04.2020 13:28:19
Документ БР.: DOC_13285-55/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери