листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE 30.05.2020


predlog odluki 30.05.20.pdf

Објавено на: 27.04.2020 14:02:59
Документ БР.: DOC_13285-56/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери