листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                       Согласно Глава 6 од Правилникот за котрација го објавуваме следното образлозение

                                       Проценка на менаџментот за влијанието на моменталната ситуација (COVID-19)


Образложение (1) .pdf

Објавено на: 29.04.2020 13:10:14
Документ БР.: DOC_10191-274/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации