листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционер по Предлог-одлуката за именување член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.

 


Предлог од акционер по Предлог-одлуката за именување член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 30.04.2020 09:01:12
Документ БР.: DOC_13285-61/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери