листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ve molime da se objavi javniot povik od AD Tajmiste Kicevo


Јавен повик (1).docx

Објавено на: 04.05.2020 08:20:49
Документ БР.: DOC_10109-47/2020
Урнек: Јавен повик за собрание