листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери.doc

Објавено на: 05.05.2020 09:00:14
Документ БР.: DOC_10109-49/2020
Урнек: Јавен повик за собрание