листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2020 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_31_03_2020.xls

Објавено на: 07.05.2020 14:10:53
Документ БР.: DOC_12294-26/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.