листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie za fin. rezultat  01.01.2020-31.03.2020


Obrazlozenie 31.03.2020.pdf

Објавено на: 07.05.2020 14:16:07
Документ БР.: DOC_10191-297/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации