листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ А.Д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01. до 31.03.2020 година.


Биланс на успех 31.03.2020 год..xls

Објавено на: 07.05.2020 15:34:45
Документ БР.: DOC_12294-28/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.