листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО ОД 01.01.2020 ДО 31.03.2020


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2020 do 31.03.2020.docx

Објавено на: 11.05.2020 08:30:00
Документ БР.: DOC_10191-303/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации