листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Во прилог Ви доставуваме Предлог финансиски план на РЖ Услуги АД Скопје за 2020 г.


Predlog finansiski plan na RZ Uslugi AD Skopje za 2020 godina.pdf

Објавено на: 12.05.2020 14:13:51
Документ БР.: DOC_10191-316/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации