листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение неконсол.финан.изв. 01.01-31.03.2020.pdf

Објавено на: 13.05.2020 08:49:56
Документ БР.: DOC_10191-318/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации