листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-31.3.2020 година.

 


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1.-31.3.2020 година.pdf

Објавено на: 13.05.2020 08:50:20
Документ БР.: DOC_10191-319/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации