листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.03.2020 година.


Триглав - финансиски извештаи 01.-03.2020.xls

Објавено на: 13.05.2020 15:48:37
Документ БР.: DOC_12294-56/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.