листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Цементарница УСЈЕ АД Скопје објавува образложение за остварените консолидирани резултати за периодот Јануари - Март 2020 година


2. Образложение за остварениот консолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Март 2020.doc

Објавено на: 14.05.2020 14:12:17
Документ БР.: DOC_10191-340/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации