листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ВИТАМИНКА АД ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОДИШНИ ИЗВЕШТАИ И ЗАВРШНА СМЕТКА


zavrsna smetka Vit 2019 - centralen registar.pdf
Vitaminka_ Poedinec_ 2019_FS_ FINALEN_mk-sken.pdf
konsolidirana zavrsna smetka 2019 - CRM.pdf
Godisen izvestaj vnatresna revizija 2019 godina.pdf
Godisen izvestaj PI Vitaminka AD - grupa 15.04.2020.pdf
Vitaminka_Konsolid_2019_FS_FINALEN_mk-sken.pdf

Објавено на: 15.05.2020 09:00:19
Документ БР.: DOC_10191-352/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации