листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката


ОДЛУКА за распределба-употреба на добивката.docx

Објавено на: 15.05.2020 09:30:10
Документ БР.: DOC_12287-10/2020
Урнек: Распределба на добивка